topreport
3-tsc-2023-9-16

9 GÓLOS MÉRKŐZÉS – GYŐZÖTT A TSC

A TSC hazai terepen győzedelmeskedett!

19 órakor kezdődött a mérkőzés, ahol a TSC fogadta a Železničar csapatát. Nem kellett sokat várni, hogy az arénában gól szülessen, ugyanis Đakovac a 3. percben betalált a vendégek kapujába. A korai vezetés után Đakovac a 10. percben is betalált, így a hazaiak már 2-0-ra vezettek. A 37. percben jött a mérkőzés 3. gólja, Stanić volt eredményes, ezzel az állás 3-0-ra változott. Az első félidőben nem született több gól, szünetre mentek a játékosok.

2-tsc-2023-9-16

(Fotó: blic.rs)

A második félidő első pár perce történésmentes volt, nem voltak nagy helyzetek, ám az 55. percben a vendégek találtak be a TSC hálójába, Đorđević lőtt egy bomba gólt távolról. 3-1-es állásnál, a gól után a vendégek vészemet kaptak és tovább támadtak, felpörgött a játék, a TSC is folyamatosan támadott. A hazai csapat szöglethez jutott, amelynek elvégzése után Cvetinović fejelt a kapuba a 67. percben, így már 4-1 volt az eredményjelző táblán. 10 perccel később egy gyönyörű támadást követően a csereként beállt Pantović volt eredményes, 5-1-re változtatva az állást. A vendégek nem adták fel, amit jól bizonyítja, hogy a kapott gól után 3 perc sem telt el és betaláltak a házigazdák kapujába, ismét Đorđević volt eredményes. 5-2-es állásnál gondolhattuk, hogy ez már a vége, de nem így történt. A 90. percben Šušnjar, a Železničar játékosa vette be a TSC kapuját, 5-3-ra változott az eredmény. 3 perc hosszabbítás következett, ahol az utolsó percben Vulić rúgott még egy gólt a vendégeknek, ezzel beállítva a gól gazdag mérkőzés végeredményét. 6-3-ra győzött a TSC hazai pályán!

Nagyszerű mérkőzés volt, nagyszerű végeredménnyel, aminek köszönhető a TSC megőrizte a Szerb Szuperliga vezető helyét. Itt megjegyeznénk, hogy a Crvena Zvezda ma játszott a Čukarički csapatával, ahol meglepetésként a Zvezda kikapott, így a TSC 4. ponttal vezet előttük a tabellán!