topreport
2022-perces-foci-111

MEGÁLLÁS NÉLKÜL 2022 PERC FOCI

Két év kihagyás után a VMSZ Ifjúsági Fóruma idén megszervezi a 2022 Perces foci eseményüket Zentán.

Az eddigi évekhez hasonlóan a focitorna 2022 percen keresztül, megállás nélkül tart. A kezdőrúgás 2022. november 26-án, szombaton d.e. 9:00 órakor történik meg és az utolsó meccset vasárnap 18 óra 42 perckor fújják le. Amatőr csapatok jelentkezését várják, akik 5+1 felállásban kerülnek pályára, valamint legfeljebb 10 fővel rendelkezhetnek. Mezeket a csapatoknak maguknak kell biztosítaniuk. A játékosok névsora a sikeres regisztrációt követően a torna kezdéséig módosítható. A meccsek 2×10 percig fognak tartani. A zentai Sportcsarnokban az alvási lehetőség is megoldott. A torna ideje alatt pedig minden csapat számára biztosított az étkezés (ebéd, vacsora, reggeli). A sportcsarnokban megtalálható standnál további harapnivalók és italok lesznek vásárolhatóak.
Csapatonként a benevezési díj 4.000,00 dinár, amit a jelentkezés alkalmával szükséges befizetni.

Az első 3 helyen végzett csapat pénzjutalomban részesül. A harmadik helyezett 10.000,00 dinárt, a második helyen végzett 20.000,00 dinárt, még a legjobb csapat 40.000,00 dinárt vihet haza. Ezenfelül több különdíj is gazdára vár, hiszen megválasztjuk a torna legjobb játékosát, kapusát és gólkirályát is!

A csapatok létszáma korlátozott. A jelentkezési adatlapot és a befizetésről szóló információkat az alábbi linken találják:

Jelentkezési határidő 2022. november 18-a, péntek.

továbbá emailben: 2022.foci@gmail.com