topreport
west ham-tsc

ÓRIÁSIT KÜZDÖTT A TSC LONDONBAN

Ma történelmi meccset játszott a TSC Londonban a West Ham United csapata ellen!

Az első félidőt a vártakkal összhangban a West Ham erős letámadással kezdett, az első 25 percben rengeteg helyzetet alakítottak ki, viszont a TSC védelme nagyon jól szerepelt és Simić kiválóan védett. Az első félidő második felében a játék kezdett kiegyenlítődni és a TSC-nek volt pár támadási akciója is. A TSC az egyik szögletből Stojić révén majdnem megszerezte a vezetést, de sajnos a fejes után a labda a felső kapufa felső részét súrolta. Az első félidő 0-0 eredménnyel zárult!

Jött a második félidő és hamar jött a csoda is. A West Ham védője hibázott, Stanić megszerezte a labdát és egy az egy ellen bevette a hazaiak kapuját, a 47. percben megszerezte a TSC a vezetést. A TSC a továbbiakban is jól tartotta magát, a hazaiaknak is volt támadása de a TSC-t sem kellett félteni. A 66. percben azonban jött a hidegzuhany, West Ham beadást követően Petrović szerencsétlenül ért a labdához és öngólt lőtt, így 1-1-re változott az eredmény. 4 perccel később egy beadást követően Kungus fejelte a kapuba a labdát, ezzel a hazaiak megszerezték a vezetést. A TSC nem adta fel, tovább küzdött és amikor volt rá lehetőség, mentek előre. Ennek ellenére a 81. percben ismét egy beadást követően Souček volt eredményes, ezzel 3-1 növelték az előnyüket.

A mérkőzés végéig már nem változott az eredmény, 3-1-re győzött a West Ham. A mieink HATALMASAT küzdöttek, és bátran mondhatjuk, hogy helytálltak Londonban egy olyan csapat ellen, aminek piaci értéke több mint 443 millió euró. (A TSC piaci értéke jelenleg valamivel kevesebb, mint 22 millió euró)

November 30-án a TSC fogadja Topolyán a West Ham csapatát. Jöhet a visszavágó!